Zdravím, máte nějaký tip, jakou kreditní kartu využít? Hledám kartu kde by byl největší bonusem nasbíraných mílí při utratě 1000USD v prvních 3 měsících? Létám cca 5-10x za rok tak bych rád využil nějakou kreditku a hlavně bonus míle, které bych pak přeměnil za nějaké upgrady na trasách. Máte někdo nějaké tipy? Díky .

Kreditní karta - nejvíce výhod

Založil ve fóru Frequent flyer programy

J0x napsal(a):

Dostali jsme nálepku na boarding pass.

Pokud si dobře pamatuju, tak priority nálepku na BP jsem dostal už v roce 2014
0 Citovat

A když je jen jedna fronta k security (jako předevčírem směr LHR), tak je vám nálepka na houby. Přednostní nástup do letadla asi nezajistí, že?

0 Citovat

Na některých letištích vyvolávají, že začíná nástup priority. Pak až zavolají ostatní. 

0 Citovat

Ale tada je řeč o přednostní kontrole a ne o přenostním nástupu do letadla.  Jeden o voze a druhý o koze.

0 Citovat

No chtěl jsem napsat, priority boarding na základě MC jsem nikdy neviděl, neslyšel...

0 Citovat

MC lounge v PRG ti nalepí na palubní vstupenku nálepku "Fast Track", což se týká bezpečnostní kontroly, ne nástupu do letadla.


Leoš Literák: stačí být zdvořilý a asertivní.

 Na prioritním nástupu do letadla nevidím žádnou výhodu, spíš naopak. 

0 Citovat

 Na prioritním nástupu do letadla nevidím žádnou výhodu, spíš naopak. 

[/citace]


Přesně tak. Člověk musí sedět x hodin v letadle a ještě se tam chce cpát jako první, aby si to užil o půlhodiny déle. Chápal bych u first class, business. Já nastupuju vždy téměř poslední, než to zavřou. Myslím, že místo člověku nikdo nezasedne :)

0 Citovat

Taky se nikam nehrnu, jen je pak často velký problém, kam narvat příruční zavazadla.

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Ale tada je řeč o přednostní kontrole a ne o přenostním nástupu do letadla.  Jeden o voze a druhý o koze.

Máš pravdu, už to čtu pořádně :)

0 Citovat

andula napsal(a):

Taky se nikam nehrnu, jen je pak často velký problém, kam narvat příruční zavazadla.

Někdy se to stane, ale letuška to vždy vyřeší. A asi je s tím problém spíš u nízkonákladovek, kde každý sebou tahá co největší bágl na palubu. Teda od listopadu už to tak úplně platit nebude :)
0 Citovat

Petr76 napsal(a):

MC lounge v PRG ti nalepí na palubní vstupenku nálepku "Fast Track", což se týká bezpečnostní kontroly, ne nástupu do letadla.


Leoš Literák: stačí být zdvořilý a asertivní.

 Na prioritním nástupu do letadla nevidím žádnou výhodu, spíš naopak. 

Zajímalo by mě, k čemu je ta nálepka dobrá. Už 2x se mi stalo, že jsem přišel ke gate a fronta na kontrolu byla jen jedna a ostatní dveře na gate byly zavřené.
0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):


Koncem srpna 2018 jsme byli unvitr v MasterCard lounge v Budapesti s MC World Elite, vydanych v Cesku od CSOB i Erste. Viz priloha.

Nemáte prosím někdo aktuální informace? Na české stránce Mastercard není zmínka ani o Blavě, natož o Budapešti. Na stránce budapešťského letiště je pořád ten nadpis o cizích kartách s nesouvisejícím textem a na maďarské stránce Mastercard se píše, že zahraniční návštěvníci mají smůlu. Poslal jsem na FB dotaz na českou MC, tak jsem zvědav, co mi odpoví a jestli vůbec.
0 Citovat

Nevim na kterou master card  stránku jsi se dívals,ale Blava tam u CSOB normálně je. Četl jsem na konkurenčním webu, ze muzes vzít stejně jako v Praze 4 hosty sebou zdarma,ale vyzkousim asi až v březnu. Na stránkách CSOB  o tom uzminka není. O Budapešti jsem taky četl, ale někdo psal ze zdarma.jiný ze musis zaplatit par euro. zkušenost nemám.Byl jsem na Priority pas v tom salónku za kontrolou.

0 Citovat

J0x napsal(a):

Zajímalo by mě, k čemu je ta nálepka dobrá. Už 2x se mi stalo, že jsem přišel ke gate a fronta na kontrolu byla jen jedna a ostatní dveře na gate byly zavřené.


Mě se to stalo pokaždé. Takže už ani s sebou neberou papírovou letenku.

0 Citovat

Kamarad leta pomerne casto z Budapesti, na jeho MC World Elite od EP ho tam bez problemu pousti. 


img-20181024-wa0002.jpg

0 Citovat

Standa napsal(a):

Kamarad leta pomerne casto z Budapesti, na jeho MC World Elite od EP ho tam bez problemu pousti. 

Díky. Podobnou fotku jsem viděl, jen nějak nehraje s maďarskou stránkou MC, no. :) A taky to mohli od srpna, kdy to sem někdo dal, 3x změnit, tak se radši ptám. Jinak ta zavíračka v 19:30 mě dost "pobavila".
0 Citovat

niemandos napsal(a):

Nevim na kterou master card  stránku jsi se dívals,ale Blava tam u CSOB normálně je. Četl jsem na konkurenčním webu, ze muzes vzít stejně jako v Praze 4 hosty sebou zdarma,ale vyzkousim asi až v březnu. Na stránkách CSOB  o tom uzminka není. O Budapešti jsem taky četl, ale někdo psal ze zdarma.jiný ze musis zaplatit par euro. zkušenost nemám.Byl jsem na Prioryty pas v tom salónku za kontrolou.

Na tuhle: https://www.mastercard.cz/cs-cz/...lonky.html

0 Citovat

Fotka je sice z rijna, ale byl tam naposledy i v prosinci.

0 Citovat

Tady je ta od CSOB

https://www.csobpremium.cz/porta...lonkum.pdf


0 Citovat

Tak jsem se přes FB dotázal MC, jak to teda s tím salonkem v Budapešti je, když Maďaři na webu píšou, že ne, ale fotka svědčí o opaku. Odpověděli, že vstup zdarma není. Asi to sám vyzkouším a pak jim pošlu nějakou sarkastickou zprávu.

0 Citovat

J0x napsal(a):

Asi to sám vyzkouším a pak jim pošlu nějakou sarkastickou zprávu.

Tak to vyzkoušejte. Samotného by mě to zajímalo. 

0 Citovat

Budapest som testoval 17.10.2018 na world elite od slovenskej mbank a pustili ma zdarma

0 Citovat

J0x napsal(a):

Tak jsem se přes FB dotázal MC, jak to teda s tím salonkem v Budapešti je, když Maďaři na webu píšou, že ne, ale fotka svědčí o opaku. Odpověděli, že vstup zdarma není. Asi to sám vyzkouším a pak jim pošlu nějakou sarkastickou zprávu.

Nemas nahodou beznejsi world? Je rozdil mezi World a World elite.

0 Citovat

Mbank world tiež ok

0 Citovat

Jo zapomnel jsem, ze tam podle fotky berou world i world elite :-D

0